Q8 Mahler HA SAE 40 (Stáčeno - balení IK-OIL)
Jedná se o motorový olej s vysokým obsahem popela pro plynové motory. Motorový olej určený pro stacionární plynové motory na bioplyn, zemní plyn a skládkový plyn, pracující při středních až náročných podmínkách.
Q8 Mahler HA je na bázi vysoce kvalitního základového oleje ze skupiny II. Díky vysoké oxidační stabilitě umožňuje dlouhý interval výměny oleje. Má dobrou čisticí schopnost, díky které zajišťuje čistotu dílů motoru. Má dobrou odolnost proti nitraci. Chrání proti opotřebení sedel ventilů a před rzí a korozí. Má dobrou schopnost neutralizovat kyselost oleje.
Specifikace - schválení:
GE Waukesha pro řady VGF, VHP, 275GL/GL+ a APG pracující na zemní plyn; GE Jenbacher pro řady 2 a 3 pracující na palivo třídy B (biolplyn) a třídy C (skládkový plyn); Caterpillar Energy Solutions GmbH pro motory CG132, CG170 a CG260 pracující na všechny typy plynů; Caterpillar Energy Solutions GmbH (dříve MWM GmbH) pro všechny plynové motory MWM pracující na všechny typy plynů; MAN Truck & Bus AG, M 3271-4 (speciální plyn); MTU Onsite Energy pro řadu motorů 400 pracujících na všechny typy plynů; TEDOM pro skládkový plyn, bioplyn, kalový plyn, zemní plyn a propan-butan.
Olej překračuje požadavky řady výrobců motorů a zařízení a je doporučován:
GE Waukesha, GE Jenbacher, Caterpillar Energy Solutions (CAT a MWM motory), Deutz, Guascor Power, MAN Truck & Bus, MTU Onsite Energy, Wärtsilä, Perkins, Liebherr, Tedom, 2G a Cummins
Tecnický a bezpečnostní list:
Q8_MAHLER_HA_tech.pdf
Q8_Mahler_HA_bezp_list.pdf
Pozn.: Olej stáčen z originálního kontejneru, který byl zakoupen pro bio plynárnu, která nakonec olej neodebrala. Proto prodáváme s vysokou slevou. Možnost osobní návštěvy naší provozovny.