Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

ZBOŽÍ V AKCI

2 310,00 Kč
skladem

Eni mění názvy některých moto produktů

Eni mění názvy některých produktů pro motocykly. Společnost Eni (dříve Agip), již nebude spolupracovat s některými moto soutěžemi a značkami motocyklů. Na výrobcích Eni, tak už nebudou v názvech motorových olejů pro motocykly figurovat označení „PG“ a „Aprilia“. Motorové oleje pro motocykly Eni (Agip), tím však samozřejmě neztratí na vysoké kvalitě. Několik změn nastane také u názvů olejů tlumičových a převodových.

 

Eni (Agip) již spoustu změn názvů aplikovala dříve, a to především v souvislosti se zrušením názvu společnosti Agip, a zavedení jednotného názvu Eni. Staré produkty uvádíme pro orientaci v e-shpou - „Stáré Agip-nové Eni“.

 

Změny, které probíhají nyní, se na trhu začnou projevovat postupně. Stará balení se postupně doprodávají a pomalu se začínají prodávat balení nová. Může se tedy stát, že se obal doručeného zboží nebude shodovat s obalem na fotografii. Pro orientaci uvádíme několik produktů. U některých ke změnám názvů již došlo, některé prochází změnami názvů pozvolně v tomto období.

 

Starší názvy

Nové názvy

eni i-Ride Aprilia racing 10W-60

eni i-Ride PG 10W-60

eni i-Ride racing 4T 10W-60

eni i-Ride racing 10W-60
eni i-Ride PG 15W-50 eni i-Ride moto 15W-50
eni i-Ride moto 10W-50 eni i-Ride racing offroad 10W-50
eni i-Ride Moto 2T eni i-Ride racing 2T
eni GEAR 80W-90 eni Rotra Bike 80W-90
eni Gear Synth 75W-90 eni Rotra Bike Synth 75W-90
eni Fork 5W eni Fork Oil 5W
eni Fork 7,5W eni Fork Oil 7,5W
eni Fork 10W eni Fork Oil 10W
eni Fork 15W eni Fork Oil 15WNÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ