Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


Eni mění názvy některých moto produktů

Eni mění názvy některých produktů pro motocykly. Společnost Eni (dříve Agip), již nebude spolupracovat s některými moto soutěžemi a značkami motocyklů. Na výrobcích Eni, tak už nebudou v názvech motorových olejů pro motocykly figurovat označení „PG“ a „Aprilia“. Motorové oleje pro motocykly Eni (Agip), tím však samozřejmě neztratí na vysoké kvalitě. Několik změn nastane také u názvů olejů tlumičových a převodových.

 

Eni (Agip) již spoustu změn názvů aplikovala dříve, a to především v souvislosti se zrušením názvu společnosti Agip, a zavedení jednotného názvu Eni. Staré produkty uvádíme pro orientaci v e-shpou - „Stáré Agip-nové Eni“.

 

Změny, které probíhají nyní, se na trhu začnou projevovat postupně. Stará balení se postupně doprodávají a pomalu se začínají prodávat balení nová. Může se tedy stát, že se obal doručeného zboží nebude shodovat s obalem na fotografii. Pro orientaci uvádíme několik produktů. U některých ke změnám názvů již došlo, některé prochází změnami názvů pozvolně v tomto období.

 

Starší názvy

Nové názvy

eni i-Ride Aprilia racing 10W-60

eni i-Ride PG 10W-60

eni i-Ride racing 4T 10W-60

eni i-Ride racing 10W-60
eni i-Ride PG 15W-50 eni i-Ride moto 15W-50
eni i-Ride moto 10W-50 eni i-Ride racing offroad 10W-50
eni i-Ride Moto 2T eni i-Ride racing 2T
eni GEAR 80W-90 eni Rotra Bike 80W-90
eni Gear Synth 75W-90 eni Rotra Bike Synth 75W-90
eni Fork 5W eni Fork Oil 5W
eni Fork 7,5W eni Fork Oil 7,5W
eni Fork 10W eni Fork Oil 10W
eni Fork 15W eni Fork Oil 15W



NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ